Үшінші кезеңге өткен үміткерлер тізімі - 2020

Аты

Тегі

Бағыт:

1.                    

Данагул

Жолдыхайрова

Data scientist

2.                    

Dias

Zhandar

Data scientist

3.                    

Диас

Ажигулов

Data scientist

4.                    

Жанар

Оранбасар

Data scientist

5.                    

Талгат

Жаркынбай

Data scientist

6.                    

Bibissara

Taktarbekova

Data scientist

7.                    

Аль-Фараби

Нагашбаев

Data scientist

8.                    

Улан

Касабулатов

Data scientist

9.                    

Сағындық

Абшенов

Data scientist

10.                

Назым

Шакирхожа

Data scientist

11.                

Әділет

Қабдоллаұлы

Data scientist

12.                

Зарина

Серикбулатова

Data scientist

13.                

Азамат

Жұбандықов

Data scientist

14.                

Ернур

Оракбаев

Data scientist

15.                

Максат

Кенесканов

Data scientist

16.                

Улжан

Акмурат

Data scientist

17.                

Талгат

Омаров

Data scientist

18.                

Яссауи

Кайнолда

Data scientist

19.                

Karina

Vazhitova

HR

20.                

Айдана

Абдуллина

HR

21.                

Карлыгаш

Ташова

HR

22.                

Tomiris

Zhusupbekova

HR

23.                

Айганым

Аманжолкызы

HR

24.                

Бибинур

Кубай

HR

25.                

Мадина

Дюсембаева

HR

26.                

Айганым

Баймухан

HR

27.                

Аружан

Ажибаева

HR

28.                

Эльнура

Байсүгір

HR

29.                

Диана

Тукенова

HR

30.                

Айгуль

Жумабаева

HR

31.                

Камила

Бигабулова

HR

32.                

Назерке

Муратбек

HR

33.                

Шынгысхан

Икен

IT Бизнес Сарапшы

34.                

Альмира

Раймкулова

IT Бизнес Сарапшы

35.                

Улбосын

Кожакова

IT Бизнес Сарапшы

36.                

Аяжан

Серіктаева

IT Бизнес Сарапшы

37.                

Айдар

Аукенов

IT Бизнес Сарапшы

38.                

Алем

Амангельдинов

IT Бизнес Сарапшы

39.                

Айжан

Аманбаева

IT Бизнес Сарапшы

40.                

Саламат

Закарин

IT Бизнес Сарапшы

41.                

Бекарыс

Рысбек

IT Бизнес Сарапшы

42.                

Әділет

Таласбаев

IT Бизнес Сарапшы

43.                

Кудайберген

Жанпеисов

IT Бизнес Сарапшы

44.                

Альмира

Раймкулова

IT Бизнес Сарапшы

45.                

Акжол

Сабетбеков

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

46.                

Елшат

Хибырат

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

47.                

Екатерина

Шевченко

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

48.                

Гульшанат

Самигуллиева

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

49.                

Тахмина

Марат

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

50.                

Әйгерім

Ирисбекова

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

51.                

Ержигит

Бодаубаев

АТ менеджері

52.                

Ильдар

Бейсекенов

АТ менеджері

53.                

Айжан

Омирзак

АТ менеджері

54.                

Ақсұнқар

Байбактиева

АТ менеджері

55.                

Айгерим

Мукан

Геология және мұнай-химия 

56.                

Зарина

Джумагалиева

Геология және мұнай-химия 

57.                

Айгерім

Орынбасар

Геология және мұнай-химия 

58.                

Ансар

Сейтжанов

Геология және мұнай-химия 

59.                

Асем

Сатыбаева

Геология және мұнай-химия 

60.                

Аблайхан

Шоныбас

Геология және мұнай-химия 

61.                

Сабыржан

Сатыбаев

Геология және мұнай-химия 

62.                

Рустем

Жотобай

Геология және мұнай-химия 

63.                

Gulsanim

Razak

Геология және мұнай-химия 

64.                

Айшабиби

Ашир

Геология және мұнай-химия 

65.                

Ердигул

Уатхан

Геология және мұнай-химия 

66.                

Didara

Idrissova

Геология және мұнай-химия 

67.                

аян

аринов

Геология және мұнай-химия 

68.                

Сара

Шеризат

Геология және мұнай-химия 

69.                

Самат

Султан

Геология және мұнай-химия 

70.                

Азиза

Акмагамбетова

Геология және мұнай-химия 

71.                

Нурали

Ирсалиев

Әкімшілік қызмет

72.                

Ислам

Дербисалин

Әкімшілік қызмет

73.                

Анеля

Серікова

Әкімшілік қызмет

74.                

Куаныш

Узбеков

Әкімшілік қызмет

75.                

Әдемі

Мырзалы

Әкімшілік қызмет

76.                

Ulmeken

Melden

Әкімшілік қызмет

77.                

Айжамал

Сейдулла

Әкімшілік қызмет

78.                

Aslan

Abilkairov

Әкімшілік қызмет

79.                

Аружан

Есболганова

Әкімшілік қызмет

80.                

Айзада

Ихуанова

Әкімшілік қызмет

81.                

ЭЛЬВИРА

ТОКТАСИНОВА

Әкімшілік қызмет

82.                

Виктория

Идрисова

Әкімшілік қызмет

83.                

Акерке

Исабекова

Әкімшілік қызмет

84.                

Алуа

Сарыбай

Әкімшілік қызмет

85.                

Артур

Ким

Әкімшілік қызмет

86.                

Айым

Кайролдаева

Әкімшілік қызмет

87.                

Хадиша

Аннатолы

Әкімшілік қызмет

88.                

Әлібек

Жахин

Әкімшілік қызмет

89.                

Дана

Абдыкаева

Әкімшілік қызмет

90.                

Алтынгүл

Бақытқали

Әкімшілік қызмет

91.                

Аружан

Жолдасова

Әкімшілік қызмет

92.                

Дана

Шахмарданкызы

Әкімшілік қызмет

93.                

Saniya

Assembek

Әкімшілік қызмет

94.                

Томирис

Кененбаева

Әкімшілік қызмет

95.                

Надежда

Гельдт

Әкімшілік қызмет

96.                

Альжан

Жанабилов

Әкімшілік қызмет

97.                

ISLAMBEK

AITZHANOV

Әкімшілік қызмет

98.                

Дана

Баубекова

Әкімшілік қызмет

99.                

Нурсулув

Эркинбек кызы

Әкімшілік қызмет

100.            

Алия

Нурлан

Әкімшілік қызмет

101.            

Олжас

Есенгельды

Әкімшілік қызмет

102.            

Руслан

Жанайдар

Әкімшілік қызмет

103.            

Нариман

Билисбеков

Әкімшілік қызмет

104.            

Мадина

Кажмухамбетова

Әкімшілік қызмет

105.            

Жания

Айтеленова

Әкімшілік қызмет

106.            

Толкынай

Асип

Әкімшілік қызмет

107.            

Ақерке

Қадырхан

Әкімшілік қызмет

108.            

Назгуль

Жолмагамбетова

Әкімшілік қызмет

109.            

исламбек

кудайбергенов

Әкімшілік қызмет

110.            

Арайлым

Сейітханова

Әкімшілік қызмет

111.            

Алуа

Жаркынбекова

Әкімшілік қызмет

112.            

Айжан

Шалқар

Әкімшілік қызмет

113.            

Динара

Исенова

Әкімшілік қызмет

114.            

Даурен

Айденов

Желі әкімшісі

115.            

Anel

Mukatova

Желі әкімшісі

116.            

Gulden

Kaldanova

Желі әкімшісі

117.            

Нурбек

Алмашев

Желі әкімшісі

118.            

Шыңғысхан

Аманжолов

Желі әкімшісі

119.            

Адилям

Насырова

Желі әкімшісі

120.            

Ильяс

Досанов

Жүйе әкімшісі

121.            

Малика

Зубаирова

Жүйе әкімшісі

122.            

Азат

Абзал

Жүйе әкімшісі

123.            

Ислам

Сансызбаев

Жүйе әкімшісі

124.            

Аян

Асаубаев

Жүйе әкімшісі

125.            

Нурбол

Искаков

Жүйе әкімшісі

126.            

Тимур

Абдуллаев

Құрастырушы

127.            

Шапагат

Болат

Құрастырушы

128.            

Султан

Айткали

Құрастырушы

129.            

Дархан

Ақмырза

Құрастырушы

130.            

Сабыржан

Ажгалиев

Құрастырушы

131.            

Павел

Ким

Құрастырушы

132.            

Дархан

Тұрғын

Құрастырушы

133.            

Бекасыл

Қаражан

Құрастырушы

134.            

Акжол

Набиолла

Құрастырушы

135.            

Лунара

Нургалиева

Құрастырушы

136.            

Ақжол

Бақтияр

Құрастырушы

137.            

Сагыныш

Жақсылық

Техникалық мамандықтар

138.            

Тимур

Беркенов

Техникалық мамандықтар

139.            

Санжар

Бакторазов

Техникалық мамандықтар

140.            

Дияр

Абызбай

Техникалық мамандықтар

141.            

Жансултан

Абдирашит

Техникалық мамандықтар

142.            

Шыңғыс

Әбдіәлім

Техникалық мамандықтар

143.            

Анель

Самратова

Техникалық мамандықтар

144.            

Айгерим

Гильманова

Техникалық мамандықтар

145.            

Рамазан

Шаймаханов

Техникалық мамандықтар

146.            

Досмурат

Ермеков

Техникалық мамандықтар

147.            

Аделия

Кыздарбек

Техникалық мамандықтар

148.            

Сауле

Гизатова

Техникалық мамандықтар

149.            

Улпан

Шапекова

Техникалық мамандықтар

150.            

Аяжан

Байғұл

Техникалық мамандықтар

151.            

Еркін

Серік

Техникалық мамандықтар

152.            

Тофик

Хайранов

Техникалық мамандықтар

153.            

Алихан

Абилов

Техникалық мамандықтар

154.            

Акбота

Айтбаева

Техникалық мамандықтар

155.            

Нариман

Карабалин

Техникалық мамандықтар

156.            

Ажар

Акботина

Техникалық мамандықтар

157.            

Алмат

Абилез

Техникалық мамандықтар

158.            

Толқын

Шынарбекова

Техникалық мамандықтар

159.            

Асия

Кенестанова

Техникалық мамандықтар

160.            

Аяулым

Жаксылык

Техникалық мамандықтар

161.            

Нурбек

Балтаев

Техникалық мамандықтар

162.            

Алтынай

Мырзабекова

Техникалық мамандықтар

163.            

Максим

Мизитов

Техникалық мамандықтар

164.            

Даяна

Айтбаева

Техникалық мамандықтар

165.            

Дартай

Ажмаханбетова

Техникалық мамандықтар

166.            

Әділет

Зейтенгазин

Техникалық мамандықтар

167.            

Нуржан

Малденов

Техникалық мамандықтар

168.            

Диас

Ахмет

Техникалық мамандықтар

169.            

Саида

Гусманова

Техникалық мамандықтар

170.            

Канат

Абдыкаев

Техникалық мамандықтар

171.            

Асель

Жаксынбекова

Техникалық мамандықтар

172.            

Илияс

Амангелды

Техникалық мамандықтар

173.            

Владислав

Гребенкин

Техникалық мамандықтар

174.            

Ильяс

Жуматаев

Техникалық мамандықтар

175.            

Аружан

Сағын

Техникалық мамандықтар

176.            

Асет

Жамиев

Техникалық мамандықтар

177.            

Акбота

Кабылжапар

Техникалық мамандықтар

178.            

Нариман

Каратай

Техникалық мамандықтар

179.            

Абильхаирхан

Алдаберген

Техникалық мамандықтар

180.            

Алуа

Жолғазы

Техникалық мамандықтар

181.            

Биржан

Мажит

Техникалық мамандықтар

182.            

Диас

Мырзалиев

Техникалық мамандықтар

183.            

Жанболат

Ақтыбек

Техникалық мамандықтар

184.            

Akgul

Sailauova

Экология

185.            

Камила

Курмашева

Экология

186.            

Anvar Darbayev

Darbayev

Экология

187.            

Медет

Шатаев

Энергетика маманы

188.            

Данияр

Муса

Энергетика маманы

189.            

Сабырбек

Олжабаев

Энергетика маманы

190.            

Динара

Досмуханова

Энергетика маманы

191.            

Жақсыбек

Еркенғали

Энергетика маманы

192.            

Санжар

Сайлаубек

Энергетика маманы

193.            

Ерхан

Батрханов

Энергетика маманы

194.            

Тамерлан

Ибраемов

Энергетика маманы

195.            

Елнур

Молдияр

Энергетика маманы

196.            

Ануар

Сыздыков

Энергетика маманы