Төртінші кезеңге өткен үміткерлер тізімі - 2020

Аты

Тегі

Бағыт:

1.                    

Dias

Zhandar

Data scientist

2.                    

Диас

Ажигулов

Data scientist

3.                    

Талгат

Жаркынбай

Data scientist

4.                    

Bibissara

Taktarbekova

Data scientist

5.                    

Аль-Фараби

Нагашбаев

Data scientist

6.                    

Улан

Касабулатов

Data scientist

7.                    

Сағындық

Абшенов

Data scientist

8.                    

Назым

Шакирхожа

Data scientist

9.                    

Зарина

Серикбулатова

Data scientist

10.                

Азамат

Жұбандықов

Data scientist

11.                

Ернур

Оракбаев

Data scientist

12.                

Максат

Кенесканов

Data scientist

13.                

Талгат

Омаров

Data scientist

14.                

Яссауи

Кайнолда

Data scientist

15.                

Айдана

Абдуллина

HR

16.                

Айганым

Аманжолкызы

HR

17.                

Айганым

Баймухан

HR

18.                

Эльнура

Байсүгір

HR

19.                

Айгуль

Жумабаева

HR

20.                

Камила

Бигабулова

HR

21.                

Назерке

Муратбек

HR

22.                

Шынгысхан

Икен

IT Бизнес Сарапшы

23.                

Улбосын

Кожакова

IT Бизнес Сарапшы

24.                

Алем

Амангельдинов

IT Бизнес Сарапшы

25.                

Айжан

Аманбаева

IT Бизнес Сарапшы

26.                

Әділет

Таласбаев

IT Бизнес Сарапшы

27.                

Кудайберген

Жанпеисов

IT Бизнес Сарапшы

28.                

Акжол

Сабетбеков

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

29.                

Тахмина

Марат

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

30.                

Ержигит

Бодаубаев

АТ менеджері

31.                

Ильдар

Бейсекенов

АТ менеджері

32.                

Айжан

Омирзак

АТ менеджері

33.                

Ақсұнқар

Байбактиева

АТ менеджері

34.                

Зарина

Джумагалиева

Геология және мұнай-химия 

35.                

Айгерім

Орынбасар

Геология және мұнай-химия 

36.                

Рустем

Жотобай

Геология және мұнай-химия 

37.                

Ердигул

Уатхан

Геология және мұнай-химия 

38.                

Didara

Idrissova

Геология және мұнай-химия 

39.                

аян

аринов

Геология және мұнай-химия 

40.                

Ислам

Дербисалин

Әкімшілік қызмет

41.                

Куаныш

Узбеков

Әкімшілік қызмет

42.                

Әдемі

Мырзалы

Әкімшілік қызмет

43.                

Aslan

Abilkairov

Әкімшілік қызмет

44.                

Аружан

Есболганова

Әкімшілік қызмет

45.                

Айзада

Ихуанова

Әкімшілік қызмет

46.                

Эльвира

Токтасинова

Әкімшілік қызмет

47.                

Акерке

Исабекова

Әкімшілік қызмет

48.                

Әлібек

Жахин

Әкімшілік қызмет

49.                

Дана

Абдыкаева

Әкімшілік қызмет

50.                

Аружан

Жолдасова

Әкімшілік қызмет

51.                

Saniya

Assembek

Әкімшілік қызмет

52.                

Islambek

Aitzhanov

Әкімшілік қызмет

53.                

Олжас

Есенгельды

Әкімшілік қызмет

54.                

Руслан

Жанайдар

Әкімшілік қызмет

55.                

Нариман

Билисбеков

Әкімшілік қызмет

56.                

Мадина

Кажмухамбетова

Әкімшілік қызмет

57.                

Назгуль

Жолмагамбетова

Әкімшілік қызмет

58.                

исламбек

кудайбергенов

Әкімшілік қызмет

59.                

Айжан

Шалқар

Әкімшілік қызмет

60.                

Динара

Исенова

Әкімшілік қызмет

61.                

Даурен

Айденов

Желі әкімшісі

62.                

Anel

Mukatova

Желі әкімшісі

63.                

Нурбек

Алмашев

Желі әкімшісі

64.                

Ильяс

Досанов

Жүйе әкімшісі

65.                

Малика

Зубаирова

Жүйе әкімшісі

66.                

Азат

Абзал

Жүйе әкімшісі

67.                

Нурбол

Искаков

Жүйе әкімшісі

68.                

Тимур

Абдуллаев

Құрастырушы

69.                

Шапагат

Болат

Құрастырушы

70.                

Павел

Ким

Құрастырушы

71.                

Дархан

Тұрғын

Құрастырушы

72.                

Бекасыл

Қаражан

Құрастырушы

73.                

Акжол

Набиолла

Құрастырушы

74.                

Лунара

Нургалиева

Құрастырушы

75.                

Ақжол

Бақтияр

Құрастырушы

76.                

Сагыныш

Жақсылық

Техникалық мамандықтар

77.                

Санжар

Бакторазов

Техникалық мамандықтар

78.                

Жансултан

Абдирашит

Техникалық мамандықтар

79.                

Шыңғыс

Әбдіәлім

Техникалық мамандықтар

80.                

Рамазан

Шаймаханов

Техникалық мамандықтар

81.                

Аделия

Кыздарбек

Техникалық мамандықтар

82.                

Еркін

Серік

Техникалық мамандықтар

83.                

Алихан

Абилов

Техникалық мамандықтар

84.                

Акбота

Айтбаева

Техникалық мамандықтар

85.                

Нариман

Карабалин

Техникалық мамандықтар

86.                

Ажар

Акботина

Техникалық мамандықтар

87.                

Алмат

Абилез

Техникалық мамандықтар

88.                

Аяулым

Жаксылык

Техникалық мамандықтар

89.                

Нурбек

Балтаев

Техникалық мамандықтар

90.                

Алтынай

Мырзабекова

Техникалық мамандықтар

91.                

Максим

Мизитов

Техникалық мамандықтар

92.                

Даяна

Айтбаева

Техникалық мамандықтар

93.                

Нуржан

Малденов

Техникалық мамандықтар

94.                

Диас

Ахмет

Техникалық мамандықтар

95.                

Саида

Гусманова

Техникалық мамандықтар

96.                

Канат

Абдыкаев

Техникалық мамандықтар

97.                

Илияс

Амангелды

Техникалық мамандықтар

98.                

Владислав

Гребенкин

Техникалық мамандықтар

99.                

Ильяс

Жуматаев

Техникалық мамандықтар

100.            

Асет

Жамиев

Техникалық мамандықтар

101.            

Нариман

Каратай

Техникалық мамандықтар

102.            

Абильхаирхан

Алдаберген

Техникалық мамандықтар

103.            

Алуа

Жолғазы

Техникалық мамандықтар

104.            

Жанболат

Ақтыбек

Техникалық мамандықтар

105.            

Akgul

Sailauova

Экология

106.            

Anvar Darbayev

Darbayev

Экология

107.            

Медет

Шатаев

Энергетика маманы

108.            

Данияр

Муса

Энергетика маманы

109.            

Сабырбек

Олжабаев

Энергетика маманы

110.            

Санжар

Сайлаубек

Энергетика маманы

111.            

Ерхан

Батрханов

Энергетика маманы

112.            

Тамерлан

Ибраемов

Энергетика маманы

113.            

Елнур

Молдияр

Энергетика маманы

114.            

Ануар

Сыздыков

Энергетика маманы