«Цифрлық жаз 2020» бағдарламасына өткен үміткерлер тізімі

Аты

Тегі

Бағыт:

1.                    

Dias

Zhandar

Data scientist

2.                    

Улан

Касабулатов

Data scientist

3.                    

Максат

Кенесканов

Data scientist

4.                    

Аль-Фараби

Нагашбаев

Data scientist

5.                    

Азамат

Жұбандықов

Data scientist

6.                    

Ернур

Оракбаев

Data scientist

7.                    

Талгат

Омаров

Data scientist

8.                    

Яссауи

Кайнолда

Data scientist

9.                    

Айдана

Абдуллина

HR

10.                

Айганым

Аманжолкызы

HR

11.                

Айганым

Баймухан

HR

12.                

Эльнура

Байсүгір

HR

13.                

Назерке

Муратбек

HR

14.                

Айжан

Аманбаева

IT Бизнес Сарапшы

15.                

Улбосын

Кожакова

IT Бизнес Сарапшы

16.                

Әділет

Таласбаев

IT Бизнес Сарапшы

17.                

Алем

Амангельдинов

IT Бизнес Сарапшы

18.                

Ержигит

Бодаубаев

АТ менеджері

19.                

Ильдар

Бейсекенов

АТ менеджері

20.                

Айжан

Омирзак

АТ менеджері

21.                

Ақсұнқар

Байбактиева

АТ менеджері

22.                

Зарина

Джумагалиева

Геология және мұнай-химия 

23.                

Айгерім

Орынбасар

Геология және мұнай-химия 

24.                

Рустем

Жотобай

Геология және мұнай-химия 

25.                

Ердигул

Уатхан

Геология және мұнай-химия 

26.                

аян

аринов

Геология және мұнай-химия 

27.                

Ислам

Дербисалин

Әкімшілік қызмет

28.                

Акерке

Исабекова

Әкімшілік қызмет

29.                

Олжас

Есенгельды

Әкімшілік қызмет

30.                

Айжан

Шалқар

Әкімшілік қызмет

31.                

Динара

Исенова

Әкімшілік қызмет

32.                

Малика

Зубаирова

Жүйе әкімшісі

33.                

Акжол

Сабетбеков

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

34.                

Тахмина

Марат

Ақпараттық қауіпсіздік кеңесшісі

35.                

Павел

Ким

Құрастырушы

36.                

Нурбол

Искаков

Құрастырушы

37.                

Лунара

Нургалиева

Құрастырушы

38.                

Ақжол

Бақтияр

Құрастырушы

39.                

Бекасыл

Қаражан

Құрастырушы

40.                

Anvar

Darbayev

Экология

41.                

Медет

Шатаев

Энергетика маманы